רוני רשף רעות - מכבים

 

 

לכל מאין דבעי,

 

 

 

הנידון: מכתב המלצה לאירית מנדלוביץ

 

 

שלום רב,

 

 

את אירית זכינו להכיר דרך ידידה משותפת במהלך חיפושנו אחר אדריכלית לתכנון וטיפול בכוונתנו להרחיב ולשנות את ביתנו ברעות, וזאת לאחר מפגש עם מספר אדריכלים ואדריכליות.

 

 

ה"קליק" נוצר כבר במפגש הראשון שהתנהל בזרימה שוטפת כאילו אנו מכירים מזה שנים. הניסיון שאירית צברה ותפיסתה המרחבית המיידית איפשרו לנו להיתכנס לפתרון רצוי באופן קצר ביותר ולתרגמו לתוכניות עבודה מקיפות תוך הבנה ותפיסה מיידית של אירית לגבי כוונותנו וצרכנו.

 

 

העבודה  עם אירית התנהלה ללא מגבלות זמן ושעות ובמידת הצורך נמשכה בשלבי הגיבוש הראשונים עמוק לתוך הלילה, מתוך שאיפה משותפת להגיע לתכנון הטוב ביותר שעונה על כל גחמותינו. לאורך כל הדרך אירית תרמה, שילבה והתיחסה למגוון הנושאים שעמד על הפרק במקצועיות, בסובלנות, בהתמדה ובקשב רב. גם בנושאים שלכאורה היוו נקודות מחלוקת, לווה הסבר ודיון ממוקד שהציף מגוון נושאים והיבטים שלא זוהו על ידינו בשלבים הראשונים.

 

 

אירית תכננה והכינה את תוכניות השינוי באופן מיטבי, ברור ונהיר כך שלקבלן הבצוע לא היו שום התלבטויות או אי הבנות או פרשנויות שונות וזאת, על אף שהתוכניות כללו שינוי בקנה מידה נרחב ביותר, למעשה, לא היה חדר בבית שלא עבר שינוי / תוספות או רענון כאשר התוכניות כללו את כלל הנושאים החל מריצוף, חומרים שבשמוש, חיפוי חיצוני, אטימות, בידוד, נישות, נגישות, עבודה בעץ, שיש, גרניט ועוד.

 

 

לנוכח שביעוות רצוננו, הרחבנו את היקף ההתקשרות עימה ואירית אף מונתה כמפקחת בנייה לליווי הבניה בכדי לוודא שהמימוש יתאם באופן מושלם את הציפיות והכוונות.

 

 

לאור הניסיון הניכר שצברנו עם אירית לאורך כל התקופה, החל משלבי התכנון, הגשת הבקשות לאישורים, ליווי הבניה ובסופו של דבר, המסירה ע"י הקבלן, הליך שנמשך כשישה חודשים +, אנו ממליצים עליה כאדריכלית מועדפת, מקצועית (נושא שלהערכתי שודרג לאחר סיום לימודיה כאדריכלית מוסמכת) ומתאימה ביותר לעבודות בינוי, שיפוץ והרחבות, הן בהיבט המקצועי והן בהיבט האנושי ונשמח לגבות הכתוב לעיל בכל אופן ובכל זמן שידרש.

 

 

 

בתודה ובברכה

 

 

 

רוני רשף, 9266924 – 08, רעות - מכבים

 

 

24 דצמבר 2012