הי, נעים להכיר
שמי אירית מנדלוביץ סיטבון, מ- Form Studio. אדריכלית המתמחה, מזה למעלה מ-20 שנה, בבתי מגורים, הרחבות דיור ומבני ציבור.
השליחות שלי היא להעניק לאנשים איכות חיים טובה יותר באמצעות עיצוב של החללים שבהם הם גרים, מבלים, לומדים ועובדים.
אני מלווה את הלקוחות שלי מתכנון הקונספט דרך הפיקוח על הביצוע ועד לעיצוב הפנים, ומשלבת גישה מאוד פרקטית עם חשיבה אסתטית על פרופורציות, צבעים וקומפוזיציות, קורטוב של תעוזה, ואהדה רבה לתכנון ובנייה ברי קיימא.
כשאני מתכננת בית עבור משפחה המטרה שלי היא ליצור מקום שבו כל בני המשפחה ירגישו בטוחים ובנוח ושלכל אחד ואחת מהם, תהיה בו את הפינה הפרטית בה יוכלו לעשות בה את מה שהם רוצים ואוהבים, בשקט, ללא הפרעות, ובדרך שבה הם רגילים.
אנחנו מתחילים בלהבין את הצרכים, כמו מה יסייע לבני הזוג לקיים זוגיות טובה והורות טובה ומה ייתן לילדים את תחושת הביחד לצד המרחב שהם זקוקים לו. בעברי, כיוונתי לשם, בכלים אחרים, כעובדת סוציאלית, והיום האדריכלות שלי היא זו שמאפשרת לי להגשים לאנשים את חוויות החיים שהם רוצים לעצמם.
תחום נוסף שמרתק אותי ונותן לי המון סיפוק הוא תכנון של מבני ציבור: מוסדות לימוד, מעבדות, ספריות ומרכזים מסחריים.
אני מאמינה שחוויות שילדים צוברים בביקורים בספריה, תחושות שמתבגרים סופגים במעבדת לימוד המשקיפה אל הנוף, ושעות של זמן איכות משפחתי בבילוי משותף בקניון, כל אלו – נצרבים בנו כזיכרונות שאנחנו ממשיכים להתרפק אליהם בהנאה והם הופכים להיות חלק ממי שאנחנו.
תכנון ועיצוב של נכס הם הגשמה של חלום המלווה גם בהשקעה כספית משמעותית ונועד לשרת את האנשים שיגורו בנכס או ישתמשו בו, לשנים ארוכות.
כאדריכלית, המשמעות של כל זה עבורי היא אחריות ומחויבות לשמור ללא פשרות על האינטרסים של הלקוחות שלי: לחשוב באופן יצירתי איך למקסם כל ס"מ מהשטח, לשים לב לכל פרט ולשלוט במטריה המקצועית, להבין מה השיקולים והאתגרים של הקבלנים והקונסטרוקטורים כדי לדעת אילו פתרונות עיצוביים ניתן ליישם, ולהצליח לממש את החזון והחלום, מבלי לחרוג ממגבלות התקציב. אדריכלות טובה בעיני היא אדריכלות שמשפרת לאנשים את החיים והיא נמדדת בהנאה של האנשים מהמבנה ובשימוש שהם עושים בו.
אני מתרגשת כשהלקוחות שלי נהנים מהבית כשהם מקבלים את הפונקציונליות שהם צריכים ואת התחושה שרצו כשהם מרגישים שהמבנה מתאים להם ומדבר את מי שהם וכשהם מגשימים בו את חווית החיים שחלמו להשיג.

יצירות

אם אתם עומדים לבנות בית או מתכננים מבנה ציבורי
בואו ניפגש ונתחיל להוציא לפועל את החלום שלכם
לתיאום פגישה התקשרו אלי לטלפון 052-3479407 או השאירו פרטים פה